تلفن : 09392625202
تلفن 2 : 09211497166
ایمیل: novinorginal@gmail.com
ایمیل2 : info@novin-ads.ir

خدمات و تبلیغات ایمیلی ، پایه کسب و کار دیجیتال

از تبلیغات تا اطلاع رسانی ، نوبت دهی ، خبرنامه ، نوبت دهی ، اعتبار سنجی ، هویت شناسی ، چت و امور برندینگ همه و همه با کمترین زحمت و بدون هزینه به وسیله ایمیل انجام میشود .
ایمیل های تبلیغاتی ، نظر دهی ، اطلاع رسانی ، شخصی و خط مشی ، اعتبار سنجی ، نوبت دهی و ... معمولا بر پایه خطوط میزبانی و نشانی های دلخواه که قالبا با نام تجاری مشتریان همسو و هماهنگ هستند ، با حالت کد های مختلف html , php , ttcf , dainomic طراحی و با ابزار های مختلف ارسال میشوند ، این خدمات جدا از سایر ویژگی ها و محاسن دو قابلیت کلی دارند :

ارسال هوشمند :

  • سرویس دهندگان میتوانند قالب رسانه ای تهیه کنند 
  • قابلیت ارسال همگانی و انبوه همگام با بانک اطلاعاتی مشاغل و ...
  • ایجاد رابط کاربری همگام با سایت و تب دهی 
  • تنظیم با ووکامروس و انواع زبان های کد نویسی 
  • طراحی رایگان قالب با فرمت html

امکانات چندگانه :

  • قابلیت تنظیم بر روی خبرنامه
  • تنظیم به عنوان ایمیل شخصی 
  • تنظیم به عنوان ایمیل تیکتینگ
  • تنظیم در شبکه های اجتماعی و صفحات
  • طبقه بندی موضوعی و ایندکس 

اگر سوال یا نیاز به پشتیبانی دارید ، با ماتماس بگیرید .

تیم پشتیبانی تبلیغات نوین ، داخلی ۵

چند قابلیت از ایمیل مارکتینگ تبلیغات نوین

هدف گیری متمرکز
با ایمیل مارکتینگ تبلیغات نوین و بانک اطلاعاتی مرجع ، مخاطبا خود را میتوان به دقت هدف گرفت برای مثال : مشتریان ثابت ، مشتریان جدا شده و افرادی که مشتری شما نیستند سه گروه اطلاعاتی هستند که هر سه گروه را میتوان به سمت کسب و کار فعلی جذب کرد .
مستند و مکتوب
تمامی ارسالی ها و دریافتی ها در صورد عدم ایجاد پاسخگو در بایگانی ها ذخیره به عنوان تبلیغات و ایمیل های متفرقه از قبیل اعتبار سنجی ، لینک ها ، نظر سنجی ها و... به عنوان مدرک و مستند میتوان ذخیره و در صورت لزوم استفاده و بازیابی کرد که social marketing و تبلیغات چاپی این خاصیت را ندارند .
قالب سازی ویژه
ظاهر ایمیل مشابه محتوای آن عامل مهمی در جذب مشتری ارسال فاکتور و ... است ، تبلیغات نوین برای شما ایمیل هایی با قالب های html دلخواه و طراحی گرافیک چشم نواز میسازد که میتوانید قدرت هنری خود را در جذب مشتریان و همکاران استفاده کنید .
شاخصه های غیرتبلیغاتی
هر شاخص برای یک نمونه پیام تبلیغاتی در اینباکس ایمیل های مخاطبین ذخیره میشود ، معمولا بیزینس های بزرگ برای عضویت در سایت یا کارهای آموزشی و فروش محصولات یا جذب نماینده یا هر چیز دیگری از ارسال ایمیل به صورت تبلیغات کهمیتواند برای آن دسته از افراد خوشایند نباشد ، خودداری میکنند .

با عرض پوزش ، با توجه به نوسانات و شرایط اقتصادی از ارائه خدمات در فروشگاه معذوریم ، لطفا با ما تماس بگیرید . رد کردن

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.